Kogis, kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży

Znalezienie odpowiedniego obozu czy kolonii potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Sześciolatek uwielbia konie i kreatywne zabawy na świeżym powietrzu? Masz siedemnaście lat i chcesz razem z przyjaciółmi doskonalić jazdę na nartach? A może chcesz po prostu poleniuchować i odpocząć na plaży z dala od miejskiego zgiełku? Na stronie Kogis.pl każdy znajdzie coś dla siebie.

Co nas wyróżnia?

W 2020 roku Kogis został laureatem konkursu „Orły turystyki” co potwierdza nasze zaangażowanie i profesjonalizm. Zajmujemy się organizacją obozów, kolonii, zimowisk i zielonych szkół. Na naszych wyjazdach panuje przyjazna atmosfera, na każdym wyjeździe jest profesjonalna kadra, która nie dopuści do tego aby ktoś się nudził. Obozy tematyczne są pełne ciekawych zajęć takich jak: łyżwiarstwo, fotografia, budowanie tratwy, a nawet warsztaty tworzenia mangi. Do tego w cenie obozów są wliczone wycieczki do ciekawych miejsc mających związek z programem wyjazdu, pełne wyżywienie, ubezpieczenie i fotorelacje z obozów. Planując wyjazd mamy też na uwadze dobro naszej planety dlatego część z naszych obozów odbywa się w miejscach wspierających zrównoważony rozwój lub w gospodarstwach agroturystycznych.

Kolonie i obozy zyskują na popularności w ostatnich latach, jednak warto mieć na uwadze to, żeby temat obozu oraz grupy wiekowe były na tyle sprecyzowane, aby czas spędzony poza domem nie był zmarnowany przez niewłaściwie dobrany wyjazd. Dzięki naszej zaawansowanej wyszukiwarce i bogatej ofercie nie ma takiego niebezpieczeństwa.

Dla kogo jest nasza oferta?

Niezależnie od tego czy jesteś początkujący czy już sporo potrafisz, czy masz 11 czy 17 lat, znajdziesz obóz na którym będziesz wśród rówieśników z podobnymi zainteresowaniami. Na nasze kolonie mogą pojechać już sześciolatki, które będą pod opieką animatorów doświadczonych w pracy z małymi podróżnikami i zadbają o to, aby dzieci nie bały się zawierać nowych przyjaźni. Nasza kadra zadba o to, aby dzieci spędziły aktywnie czas, bawiąc się ze zwierzętami, angażując się w zajęcia kreatywne lub sportowe. W planu większości wyjazdów są też wycieczki do historycznych lub krajoznawczych miejsc, gdzie dzieci mogą dowiedzieć się więcej o rejonie, w którym się znajdują. Organizujemy też wyjazdy dla nastolatków do osiemnastego roku życia, którzy chcą trochę odpocząć od szkoły, zdobyć nowe umiejętności lub rozwijać się w swoim ulubionym hobby. Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę obozów tematycznych, a wśród nich: obozy sportowe, żeglarskie, narciarskie, snowboardowe, paintballowe, survivalowe,językowe, fotograficzne, otaku i wiele innych.

Jak wyglądają dni na naszych obozach zimowych?

Każdy obóz i wyjazd jest inny, a program unikatowy i dopasowany do potrzeb uczestników. Tak więc na obozie dla zaawansowanych narciarzy, będzie wiele godzin jazdy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy często poza dokumentami instruktorskim posiadają kursy pierwszej pomocy i przede wszystkim uwielbiają to co robią. Z nimi bez przeszkód będzie możliwe nauczenie się jazdy freestyle, skoków i innych tricków. Wideoanaliza popełnionych na stoku błędów jest również naszym atutem. Poza jazdą na nartach na takich obozach są też różne konkursy, turnieje, zabawy, ogniska, a nawet gorąca czekolada dla zmarzluchów. Nie każdy jednak ma ochotę na tak intensywne spędzanie czasu a najważniejszy dla niego jest relaks. Na to też jesteśmy przygotowani. Jeżeli dobrze jeździsz na nartach i zamiast uczyć się tysiąca kolejnych technik i tricków chcesz po prostu rekreacyjnie pojeździć ze znajomymi i poznać nowych ciekawych ludzi, to organizujemy też właśnie takie obozy. Na nich poza jazdą jest też dużo okazji do integracji, takich jak gry planszowe i logiczne, zjazdy po śniegu na specjalnych matach, zabawy i konkursy utrzymane w klimacie lokalnego folkloru.

Coś dla każdego pod jednym adresem!

Nie zwlekaj, chcesz pojechać na obóz marzeń lub zapisać na super kolonię swoje dziecko? Wejdź pod adres: https://www.kogis.pl/obozy a gwarantujemy, że znajdziesz idealny wyjazd dla siebie!