Pokochaj przygody razem z nami – kolonie 2022!

Zapisz swoje dziecko na kolonie marzeń. Mamy w naszej ofercie mnóstwo kolonii tematycznych i z pewnością Twoja pociecha znajdzie na nich to, co lubi. Ty podczas nieobecności Twojego dziecka będziesz mógł wypocząć od ciągłej kontroli, wspólnego odrabiania lekcji i zabawy z dzieckiem. Ciesz się wolnością, gdy Twoje dziecko będzie bezpiecznie bawić się z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną na koloniach. Posiłki – jak u mamy. Pyszne i zdrowe śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje. Twoja pociecha zawsze będzie najedzona, pełna energii i gotowa do przeżywania przygód, jakie na nią czekają na naszych koloniach (https://www.kogis.pl/obozy).

Kolonie 2022 dla dzieci 6-11 lat kochających przygody

Aktywne i wesołe spędzenie wolnego czasu to duża dawka pozytywnej energii. Dzięki niej dziecko jest szczęśliwe i zdrowe. Dla dzieci uwielbiających przygody mamy aż 50 przeróżnych kolonii w różnych zakątkach Polski. Od morza poprzez jeziora aż do gór. Kolonie organizowane są dla grup typowo dziewczęcych i chłopięcych. Przewidziane są też zajęcia łączone (chłopcy i dziewczęta). Na koloniach dzieci będą bawić się w bohaterów z ulubionych książek (np. Pippi Langstrumpf, Akademia Pana Kleksa, Harry Potter i in.), filmów i gier komputerowych oraz przebywać w naturze (traperskie wypady, jazda konna itp.). Każdy tematyka to inna grupa dzieci. W piękną słoneczną pogodę lub bezdeszczową dzieci będą przebywać dużo na powietrzu.

Chodzić po górach, po lesie, kąpać się w morzu, pływać po jeziorze, opalać się na plaży itd. W razie niepogody mamy do zaoferowania kolonistom wiele ciekawych zajęć pod dachem. Na naszych koloniach dzieci zawsze mają co robić, a brak nudy to najlepsza forma odpoczynku. Proponujemy kolonie przygodowe w górach (Biskupin), nad morzem (Łazy, Łeba) i nad jeziorem (Olsztynek, Czaplinek, Ostrzyce, Mrągowo).

Kolonie tematyczne dla dzieci 6-11 lat

Oprócz kolonii czysto przygodowych mamy również do zaoferowania inne, równie bardzo ciekawe kolonie tematyczne. Mamy ich w ofercie aż 79. Tak bogaty wybór kolonii o przeróżnej tematyce to sposób, by każde dziecko mogło wybrać sobie najbardziej mu odpowiadającą formę spędzenia wakacyjnego czasu. Proponujemy zatem kolonie nastawione na sport, żeglowanie, survival, strzelectwo, paintball, quady i liny, zajęcia artystyczne i eko, taniec, zgłębianie języka obcego i inne.

Obozy 2022 dla dzieci starszych (9-18 lat)

Obozy są dla dzieci starszych, ponieważ potrzebują one znacznie więcej swobody. Potrafią same sobie organizować czas wolny i integrować się z grupą. Mają zaplanowanych przez organizatorów szereg ciekawych zajęć, które potrafią pochłonąć obozowiczów bez reszty. Spośród 111 propozycji, na pewno znajdzie się kilka obozów, na które nastolatek chętnie by pojechał. Mamy więc do zaoferowania obozy rekreacyjne i aktywne, wodne, artystyczne, żeglarskie, paintballowe, liny i quady, fotograficzne i social media, strzeleckie i survivalowe, językowe. Można wybrać obóz w górach w Biskupinie lub nad jeziorem w Mrągowie, Ostrzycach, Czaplinku, Olsztynku. Nad morzem zaś proponujemy plażowanie w Łazach oraz Łebie.